קצת עלינו
 • עמוד הבית
 • פרויקטים
 • אודות
 • צור קשר
 • צרו קשר

  מתוק מדבש!

  ההודעה שלך מתעופפת ישר אל הכוורת שלנו. אנחנו מבטיחים לקרוא אותה ברצינות ולחזור אליך בהקדם האפשרי.

  צוות הדבורים.

  En

   טלפון: 03-516-6648
   יגיע כפיים 2, תל אביב 6777886

   הכוורת שלנו

   חברת מיתוג, אינטראקטיב ועיצוב

   שילוב מנצח בין יצירתיות לראיה עסקית ושיווקית

   בי קריאיישנס הוא בית קריאייטיב המתמחה בתהליכי מיתוג, בניית אסטרטגיה תקשורתית, עיצוב אתרים, אפליקציות מובייל, חווית משתמש ועיצוב לדפוס. אנחנו מבינים שהמסר שלכם צריך לא רק להיראות טוב אלא גם לשכנע ולהביא תוצאות.

   הבנה זו היא שהופכת את העיצוב שלנו לייחודי: חשיבה שונה, יצירתיות, מעוף ואיכות ביצוע ללא פשרות חוברים יחד על מנת לחזק את המסרים ולהשיג את המטרות העסקיות שלכם. אנו מביאים שנים של נסיון, אהבה גדולה לעיצוב והבנה מעמיקה של צרכי לקוחותינו.

    

    

   תהליך העבודה שלנו

   מחקר והבנה

   החוליה הראשונה בדרך לפרויקט מוצלח היא למידה וניתוח של צרכי הלקוח. על מנת שנוכל להעביר את המסר שלכם בצורה הטובה ביותר, חשוב לנו להבין וללמוד לעומק אתכם ולסייע לכם לחדד את האופן שבו קהלי היעד שלכם מבינים אתכם.

   אסטרטגיה

   הגדרת החזון, ערכי הליבה, אישיות המותג, הבטת המותג והמסרים המרכזיים המשקפים בצורה נאמנה את הלקוח, ויצירת הדרך באמצעותה נוכל להגיע לקהלי היעד.

   קונספט וקריאייטיב

   חשיבה, ניתוח, סיעור מוחות וסקרנות מובילים אותנו למציאת פתרונות נכונים להעברת המסר. בשלב זה נכין לוח-השראות, נקבע ערכים, נזקק ונחדד מסרים, ניצור תסריטי שימוש שונים ונגבש קונספט מוביל.

   עיצוב, פיתוח והפקה

   מקוריות, מקצוענות, מחויבות ושאיפה בלתי מתפשרת לשלמות חוברים יחד על מנת לייצר חוויה חזותית ושיווקית כוללת. זהו השלב שבו נותר המפגש עם קהלי היעד ולכן חשוב שהפקות הדפוס, פיתוח הקוד והתכנות, הצילומים והסרטונים – נעשים בהתאם לצרכים ובצורה הטובה והנכונה ביותר.

    

   חברת מיתוג

    

   שנים של נסיון

   מאז 2003, אנו שותפים של לקוחותינו ביצירת מותגים וכלי שיווק מנצחים. היכולת שלנו לתרגם מסרים לחוויה מותגית היא תוצר של חשיבה חדה, יצירתיות, מעוף ואיכות ביצוע ללא פשרות.

   מיתוג

   תהליך מיתוג הוא חלק חשוב ומשמעותי בהצלחתו של עסק, מכל סוג. מיתוג הוא לא רק עיצוב לוגו יפה, ניסוח סיסמה (סלוגן) מנצח או בחירה של צבעים יפים. משמעותו האמיתית היא בניית אסטרטגיה באמצעותה מתקשר העסק עם לקוחותיו הקיימים והפוטנציאליים ועם עובדיו. תהליך מיתוג כולל – בין היתר – אסטרטגיית מותג, מערך מסרים, יצירת סיפור למותג, הגדרת ערכי ליבה, קונספט חזותי, עיצוב לוגו, בחירת מערך טיפוגרפי (פונטים), צבעוניות, עיצוב לוגו ועוד דברים רבים, היוצרים מכלול שהוא פניו של הארגון, העסק או המוצר אותו הם מייצגים.

   עיצוב אתרים ואפליקציות

   אנחנו מומחים ביצירת חוויות דיגיטליות חדשניות, מתקדמות ובעלות משמעות. יש לנו נסיון רב שנים בתכנון ופיתוח ממשקים, עיצוב אתרים והקמתם, עיצוב אפליקציות, מצגות ותוצרים דיגיטליים נוספים. אנחנו מאמינים שלטכנולוגיה יש מקום חשוב ונכבד בעולם הדיגיטלי,  אבל מטרתה היא לשרת את חוויית השימוש ואת האינטראקציה עם המשתמשים כדי להפוך את העניין שלהם לפעולה ואת מסכי המכשירים שלהם לכלי שיווקי.

   טיפוגרפיה

   אנחנו אוהבים אותיות וגופנים (פונטים). אנו רואים בטיפוגרפיה מרכיב מרכזי וחשוב בכל העבודות שלנו. ההקפדה על קוצו של יו״ד – פשוטו כמשמעו – מלווה אותנו לאורך כל שנות פעילותנו, ובאה לידי ביטוי במערכים טיפוגרפיים, עיצוב פונטים מסחריים, פונטים בלעדיים לחברות וארגונים, פונטים לאינטרנט ועוד.
   אנו מרצים בתחום הטיפוגרפיה בכנסים ומעבירים סדנאות על טיפוגרפיה עברית לחברות בישראל ובחו״ל. לאורך השנים זכינו בפרסים בינלאומיים ובפרסומים רבים במגזינים, תחרויות והוצאות הספרים המובילות בעולם.

   פיתוח ותכנות

   כל האתרים שאנו יוצרים מתאפיינים בגמישות מקסימלית. אנחנו רוצים שללקוחות שלנו תהיה יכולת מלאה לשלוט בתכנים שלהם באופן חפשי, בזמן שנוח להם ועל פי צרכיהם. צוות הפיתוח שלנו מייצר קוד נקי ומדויק, מוכוון לצרכי קידום בגוגל ותפור במדויק לצרכי הלקוח. שירותי הפיתוח שלנו כוללים פיתוח אתרים, חנויות אונליין, ממשקי תוכן חכמים, טכנולוגיות מתקדמות, אתרי וורדפרס מתקדמים ועוד.

   הצוות המוביל

   ערן בכרך

   ערן בכרך
   שותף-מייסד ומנהל קריאייטיב facebookinstush

   עידו צמח, שותף מייסד

   עידו צמח
   שותף

   instush

   ענת גולדברג
   מנהלת צוות פיתוח