מיתוג מאפיה בשוק מחנה יהודה
 • עמוד הבית
 • פרויקטים
 • אודות
 • פרסומים
 • צור קשר
 • צרו קשר

  מתוק מדבש!

  ההודעה שלך מתעופפת ישר אל הכוורת שלנו. אנחנו מבטיחים לקרוא אותה ברצינות ולחזור אליך בהקדם האפשרי.

  צוות הדבורים.

  En

  טלפון: 03-516-6648
  יגיע כפיים 2, תל אביב 6777886

  אגדת לילה ירושלמית

  מיתוג מאפייה בשוק מחנה יהודה

  אומן הלחם

  המאפיה של ראסל (Russell’s Bakery) היא מאפיית בוטיק ירושלמית ייחודית. למרות התפיסה המקובלת לפיה לחם טעים מכיל חומרים שאינם בריאים ולחם בריא מאבד מטעמו, מצליח ראסל – אומן הלחם – לאפות לחמים טעימים ללא שימוש בחומרים משמרים, בתוך המולת שוק מחנה יהודה.

  השילוב בין טעים ובריא, הנחשב לבלתי אפשרי כמעט, הוא ההשראה למיתוג המאפיה. בחרנו ליצור עולם פנטזיה ובו שילובים מפתיעים, חיבורים בלתי אפשריים ואגדות הנרקמות בין סמטאות השוק.

  עיצוב מעורר תיאבון

  מטרה חשובה במיתוג ועיצוב בתחום המזון היא יצירת תפיסה של איכות, טריות ומקצועיות. את זאת השגנו באמצעות עיצוב המשדר דיוק, נקיון ועקביות, צילומים מעוררי תיאבון ושיקוף אמיתי של הלחם האיכותי הנאפה במקום.

  עיצוב ופיתוח אתר

  אתר האינטרנט של המאפיה שהוקם כחלק מתהליך המיתוג כולל את קטלוג הלחמים, מידע רב על תהליך האפיה, חומרי הגלם וסיפורה של המאפיה. עיצוב האתר עושה שימוש נרחב באייקונים ייחודיים, המעניקים תחושה חמה המתכתבת עם המבנה הפיזי של המאפיה ועם הנראות של חומרי המותג השונים. עיצוב ופיתוח האתר מותאם לגלישה במכשירי קצה שונים – מחשב שולחני, טאבלטים וכמובן מכשירים סלולריים (אתר רספונסיבי).

  bakery website design

  סיפור מותג

  על מנת לחזק את המותג כעולם קסום של פנטזיה ואגדות, כתבנו אגדה המספרת את סיפור המאפיה ומשלבת את ערכי המותג.

  "…לאורו של הירח, נסגרים מקומות הבילוי הליליים ודממה שלווה יורדת על סמטאות שוק מחנה יהודה. תנשמת לבנה פורשת כנפיה במעוף דומם, עיניה הטובות מאירות את פניה דמויי הלב. נחיתתה קלה וחרישית, ענף החיטה האחוז במקורה מתקמר קלות ונושק לדלת המאפייה הקטנה ברחוב הדקל…". 

  מיתוג רוגבי ישראל

  יופי של משחק

  Startup company branding - Get Wizer

  מיתוג סטארטאפ

  Get Wizer

  Branding Project - YO

  מיתוג ועצוב אפליקציה

  הזורעים ברינה