עיצוב אתר פולקסווגן
 • עמוד הבית
 • פרויקטים
 • אודות
 • פרסומים
 • צור קשר
 • צרו קשר

  מתוק מדבש!

  ההודעה שלך מתעופפת ישר אל הכוורת שלנו. אנחנו מבטיחים לקרוא אותה ברצינות ולחזור אליך בהקדם האפשרי.

  צוות הדבורים.

  En

  טלפון: 03-516-6648
  יגיע כפיים 2, תל אביב 6777886

  הגודל כן קובע

  עיצוב ופיתוח אתר אינטרנט לחטיבת המסחריות של פולקסווגן.

  זה הזמן להעמיס

  פולקסווגן, יצרנית הרכב הגדולה בעולם, היא אחד ממותגי העל המוכרים ביותר. עיצוב האתר דרש שילוב ערכים ורכיבים של המותג הבינלאומי עם התאמה לאופי ולצרכי השוק של הקהל הישראלי.

  ניווט פשוט בדרך אל היעד

  האתר מציג מגוון גדול של רכבים עבור שימושים וקהלי יעד שונים. הניווט באתר מאפשר למשתמש לבחור את דרך הניווט המועדפת עליו – איתור רכב על פי קבוצות הדגמים, או על פי סוג הרכב וקטגוריית השימוש שלו, כגון רכבי היסעים, טנדרים, רכבי משלוח, מוניות וכיו״ב.

  כלי עבודה אינטראקטיבי

  באתר משולבים כלים המסייעים בהתאמה של התוכן לבקשת המשתמש, כגון איתור רכבים על פי פרמטרים טכניים שונים וייחודיים לשוק הרכבים המסחריים, השוואת דגמים ותצוגה מותאמת של מפרטים טכניים.
  האתר מאפשר צפיה בתצורות רכבים בצורה אינטראקטיבית, כגון שינוי מרכב, מספר מושבים ועוד.

  מערכות חכמות

  שיטת הניהול של האתר פותחה באופן ייעודי לאתר פולקסווגן מסחריות, ומאפשרת שליטה מתוחכמת בתכני האתר השונים. המערכת יוצרת הצלבות והשוואות נתונים, פיזור נתונים בעמודים ואיזורים שונים באתר, ריכוז אוטומטי של נתוני זיהום אוויר ובטיחות בהתאם לדרישות החוק, טעינה חיצונית של מפרטים טכניים ועוד. כך מתאפשר למנהלי האתר לערוך וליצור את תכני האתר בצורה פשוטה, מהירה וידידותית.

  אגדה על גלגלים

  הרכבים המסחריים של פולקסווגן הפכו לאייקון במרוצת השנים. עיצוב האתר מעניק במה לסיפור המותג ולהתפתחותו, החל מהטרנספורטר – אגדת הרכב של ילדי הפרחים של שנות ה-60 – ועד לטנדר אמארוק החדשני.

  השורה התחתונה

  אתר פולקסווגן מסחריות אוסף לידים של לקוחות פוטנציאליים ובעל נוכחות מרשימה במילות החיפוש הרלוונטיות בגוגל. עיצוב האתר וחווית השימוש בו מבליטים אותו ביחס לשחקנים האחרים בשוק הרכבים המסחריים, והופכים אותו לכלי שיווקי ותדמיתי יעיל המעניק ערך מוסף ומענה מקצועי לצרכי קהל היעד.

  עיצוב אתר לסטארטאפ

  אבטחה מקסימלית

  מיתוג ואסטרטגיה

  אגדת לילה ירושלמית

  עיצוב פונט עברי לפולקסווגן

  עיצוב פונט חברה

  אותיות משתלבות מימין