עיצוב אתר פולקסווגן
 • עמוד הבית
 • פרויקטים
 • אודות
 • צור קשר
 • צרו קשר

  מתוק מדבש!

  ההודעה שלך מתעופפת ישר אל הכוורת שלנו. אנחנו מבטיחים לקרוא אותה ברצינות ולחזור אליך בהקדם האפשרי.

  צוות הדבורים.

  En

   טלפון: 03-516-6648
   יגיע כפיים 2, תל אביב 6777886

   הגודל כן קובע

   עיצוב ופיתוח אתר אינטרנט לחטיבת המסחריות של פולקסווגן.

   עיצוב אתר רכב - אמארוק

   זה הזמן להעמיס

   פולקסווגן, יצרנית הרכב הגדולה בעולם, היא אחד ממותגי העל המוכרים ביותר. עיצוב האתר דרש שילוב ערכים ורכיבים של המותג הבינלאומי עם התאמה לאופי ולצרכי השוק של הקהל הישראלי.

   עיצוב אתר רכב - פולקסווגן קאדי

   ניווט פשוט בדרך אל היעד

   האתר מציג מגוון גדול של רכבים עבור שימושים וקהלי יעד שונים. הניווט באתר מאפשר למשתמש לבחור את דרך הניווט המועדפת עליו – איתור רכב על פי קבוצות הדגמים, או על פי סוג הרכב וקטגוריית השימוש שלו, כגון רכבי היסעים, טנדרים, רכבי משלוח, מוניות וכיו״ב.

   עיצוב אתר רכב - אייפד

   כלי עבודה אינטראקטיבי

   באתר משולבים כלים המסייעים בהתאמה של התוכן לבקשת המשתמש, כגון איתור רכבים על פי פרמטרים טכניים שונים וייחודיים לשוק הרכבים המסחריים, השוואת דגמים ותצוגה מותאמת של מפרטים טכניים.
   האתר מאפשר צפיה בתצורות רכבים בצורה אינטראקטיבית, כגון שינוי מרכב, מספר מושבים ועוד.

   מערכות חכמות

   שיטת הניהול של האתר פותחה באופן ייעודי לאתר פולקסווגן מסחריות, ומאפשרת שליטה מתוחכמת בתכני האתר השונים. המערכת יוצרת הצלבות והשוואות נתונים, פיזור נתונים בעמודים ואיזורים שונים באתר, ריכוז אוטומטי של נתוני זיהום אוויר ובטיחות בהתאם לדרישות החוק, טעינה חיצונית של מפרטים טכניים ועוד. כך מתאפשר למנהלי האתר לערוך וליצור את תכני האתר בצורה פשוטה, מהירה וידידותית.

   עיצוב אתר כחול
   עיצוב אתר רכב - סיקטיז

   אגדה על גלגלים

   הרכבים המסחריים של פולקסווגן הפכו לאייקון במרוצת השנים. עיצוב האתר מעניק במה לסיפור המותג ולהתפתחותו, החל מהטרנספורטר – אגדת הרכב של ילדי הפרחים של שנות ה-60 – ועד לטנדר אמארוק החדשני.

   עיצוב ממשק אתר

   השורה התחתונה

   אתר פולקסווגן מסחריות אוסף לידים של לקוחות פוטנציאליים ובעל נוכחות מרשימה במילות החיפוש הרלוונטיות בגוגל. עיצוב האתר וחווית השימוש בו מבליטים אותו ביחס לשחקנים האחרים בשוק הרכבים המסחריים, והופכים אותו לכלי שיווקי ותדמיתי יעיל המעניק ערך מוסף ומענה מקצועי לצרכי קהל היעד.

   מיתוג ואסטרטגיה

   אגדת לילה ירושלמית

   מיתוג רוגבי ישראל

   יופי של משחק

   מיתוג חברה

   כתר של אנרגיה